Компания похарчи 500 милиона долара за чатбота Claude само за месец
Сметката е насъбрана поради неналичието на ограничавания за чиновниците при работата им с AI
Неназована огромна корпорация пропиля главозамайващите 500 милиона $ единствено за един месец за потребление на чатбота с изкуствен интелект Claude, оповестяват от американското издание Axios. Огромната сметка е насъбрана поради неналичието на каквито и да е ограничавания за чиновниците при работата им с платформата на компанията Anthropic.
РЕКЛАМА
Неназована огромна корпорация пропиля главозамайващите 500 милиона $ единствено за един месец за потребление на чатбота с изкуствен интелект Claude, оповестяват от американското издание Axios. Огромната сметка е насъбрана поради неналичието на каквито и да е ограничавания за чиновниците при работата им с платформата на компанията Anthropic.
РЕКЛАМА
Източник: dunavmost.com
КОМЕНТАРИ




