Сметката е натрупана заради липсата на ограничения за служителите при

...
Сметката е натрупана заради липсата на ограничения за служителите при
Коментари Харесай

Компания похарчи 500 милиона долара за чатбота Claude само за месец

Сметката е насъбрана поради неналичието на ограничавания за чиновниците при работата им с AI
Неназована огромна корпорация пропиля главозамайващите 500 милиона $ единствено за един месец за потребление на чатбота с изкуствен интелект Claude, оповестяват от американското издание Axios. Огромната сметка е насъбрана поради неналичието на каквито и да е ограничавания за чиновниците при работата им с платформата на компанията Anthropic.
РЕКЛАМА
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР