Служителите на МВР ще засилят осезаемо присъствието си в районите

...
Служителите на МВР ще засилят осезаемо присъствието си в районите
Коментари Харесай

Засилват полицейското присъствие около секциите

Служителите на Министерство на вътрешните работи ще засилят осезаемо наличието си в регионите към изборните секции. Тази превантивна мярка е разпоредена от управлението на дирекцията за основаване на спокойна и сигурна атмосфера за жителите искащи да упражнят правото си на глас до края на изборния ден. Освен това се цели бърза и съответна реакция на органите на реда при сигнали за нарушавания на публичния ред, включително за осъществявани изборни нарушавания или при приемане на данни за закононарушения срещу изборните права на жителите.

В зоните към местата за гласоподаване ще се разположат в допълнение екипи на охранителна, пътна, престъпна, икономическа полиция, както и на жандармерията.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР