Служители в градския транспорт в Русе излизат на протест. Хората

...
Служители в градския транспорт в Русе излизат на протест. Хората
Коментари Харесай

Протест в Русе: Работещите в градския транспорт искат по-високи заплати

Служители в градския превоз в Русе излизат на митинг. Хората упорстват за обезпечаване на средства от бюджета за най-малко 5% нарастване на главните месечни заплати със задна дата от 1 януари.

Работещите в бранша се събират пред депото, по-късно се очакваше да блокират придвижването на главно кръстовище на бул. " Трети март ". Първоначалният проект обаче се осуети и от КНСБ считат, че някой се пробва да саботира митинга.

" Наредено е на водачите да не минават през кръстовището, където трябваше да протестираме. Пренасочват рейсовете и тролеите, а по тази причина ние взехме решение да отидем пред " Арена Русе ", сподели пред NOVA Иван Енчев.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР