Служители от участък Кв. Шести“ към РУ-Нова Загора са задържали

...
Служители от участък Кв. Шести“ към РУ-Нова Загора са задържали
Коментари Харесай

Две непълнолетни момчета обраха магазин в Нова Загора

Служители от сектор „ Кв. Шести “ към РУ-Нова Загора са задържали две малолетни момчета за обир от търговски обект. Това оповестиха през днешния ден от. 

Сигналът е получен на 31 март в 20:40 часа.

По първични данни двете момчета са влезнали в магазина и откакто са заплашили продавача са лишили сумата от 65 евро . Двамата са арестувани за 24 часа. По случая е формирано досъдебно произвеждане.

Присъединете се към нашия 

Емил Дечев: По случая „ Петрохан “ огромният отсъстващ е прокуратурата

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР