Две непълнолетни момчета обраха магазин в Нова Загора
Служители от сектор „ Кв. Шести “ към РУ-Нова Загора са задържали две малолетни момчета за обир от търговски обект. Това оповестиха през днешния ден от.
Сигналът е получен на 31 март в 20:40 часа.
По първични данни двете момчета са влезнали в магазина и откакто са заплашили продавача са лишили сумата от 65 евро . Двамата са арестувани за 24 часа. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Присъединете се към нашия
Емил Дечев: По случая „ Петрохан “ огромният отсъстващ е прокуратурата
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




