Служители от сектор Пътна полиция – Сливен са се самосезирали

...
Служители от сектор Пътна полиция – Сливен са се самосезирали
Коментари Харесай

Хванаха шофьор, карал в насрещното по магистрала "Тракия"

Служители от бранш „ Пътна полиция ” – Сливен са се самосезирали след обява в обществените мрежи за шофиране в насрещната пътна лента по автомагистрала „ Тракия ”.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР