Хванаха шофьор, карал в насрещното по магистрала "Тракия"
Служители от бранш „ Пътна полиция ” – Сливен са се самосезирали след обява в обществените мрежи за шофиране в насрещната пътна лента по автомагистрала „ Тракия ”.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




