Служители на ТП ДГС Батак разкриха незаконна сеч на 196

...
Служители на ТП ДГС Батак разкриха незаконна сеч на 196
Коментари Харесай

Горски от Батак разкриха незаконна сеч на близо 200 дървета

Служители на Търговско предприятие ДГС Батак разкриха противозаконна сеч на 196 дървета. При обход на терен са открити 190 отсечени немаркирани дървета от бял бор и 6 от смърч в държавни горски територии.

Незаконно добитата дървесина е в размер на 257 куб. м стояща маса (или 216 куб. м лежаща). По време на инспекцията са арестувани 25 куб. м дървесина.

За случая е подаден сигнал на телефон 112, като са подхванати нужните следващи дейности.
 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР