Служители на БДЖ върнаха забравен багаж във влак от Кулата

...
Служители на БДЖ върнаха забравен багаж във влак от Кулата
Коментари Харесай

Служители на БДЖ върнаха забравен багаж във влак Кулата-София

Служители на БДЖ върнаха пропуснат багаж във трен от Кулата за София. За доблестната постъпка заяви в обществените мрежи Светла Китанова и благодари на личния състав на жп гарите в Благоевград и Дупница.

" Днес, на този Светъл християнски празник, аз и моята майка желаеме да кажем едно огромно благодаря на промяната на пътнически трен 50242 по направление Кулата -София в 14.00 часа на 13.04.2023 /Велики четвъртък/, както и на личния състав на жп гарите в Благоевград и Дупница,за бързата и съответна интервенция за връщането на багажа ни,който бяхме не запомнили. 

БЛАГОДАРЯ Въдворяване и изселване (отделение в МВР-ДС), благи хора - бъдете здрави, щастливи и благословени Вие и вашите близки.Нека добротата Ви се върне многократно,и дано има повече хора като Върховен административен съд ", написа в обществените мрежи Светла Китанова.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР