Случвало ли ви се е да гледате детето си и

...
Случвало ли ви се е да гледате детето си и
Коментари Харесай

Детето ви е вашата най-голяма карма - истината, която всеки родител трябва да разбере

Случвало ли ви се е да гледате детето си и да имате чувството, че го познавате от епохи? Открийте за какво децата не са просто наследници, а най-силните ни учители по пътя към персоналното събуждане.
Връзката родител-дете постоянно се идеализира, само че истината е, че тя е най-интензивният „ тренажор “ за душата ни. Ако приемем, че всяко дете влиза в живота ни с съответна задача, всекидневието ни придобива напълно нови цветове. Вече не става въпрос единствено за това по какъв начин да го нахраним, облечем и възпитаме, а за това по какъв начин да пораснем дружно с него.  
Източник: rozali.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР