БАБХ иззе над два тона миди без документи на граничен пункт „Капитан Андреево“
Случаят е от през вчерашния ден, когато на пункта са тествани два рейса с турска регистрация, пристигнали за влизане в България.
Съгласно настоящото законодателство конфискуваните артикули ще бъдат унищожени.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




