Владимир Николов от ПБ смята, че майчинството може да се намали
Случаят е доста сериозен и бездънен и се надявам Министерство на вътрешните работи да стигне до дъното на градежа на " Баба Алино ". Това съобщи пред БТВ Владимир Николов, народен представител от " Прогресивна България ".
" От една страна комплекса към този момент е издигнат и даже да се разрушат ще останат вредите за природата, най-логичното е да се откри виновника за това населено място, който компесаторно да засади друга територия. "
Бюджет
" Този недостиг от 3.5% е стеснителен, само че доста по притеснително, че за 2025 година от банките е взех евентуално заработен налог за 2026 година или 500 млн. - т.е действителният недостиг е доста по-голям тъй като действително сме взели заем от банките ", добави той.
Няма риск от санкции и наказания от Европейска комисия поради свръхдефицита ни, разяснява Николов.
" Населението на Бългрия е спаднало с 10%, а администрацията се е нараснала с 10%. А не получаваме по-добра услуга, всички се редим на гишета. Дигитализацията е решението - понижава разноски, очакване, неудовлетворението на хората. "
И разкри по тематиката за цените, че в България е станало по-скъпо от Гърция, Южна Италия и други европейски страни.
Николов разкри, че може да се понижи майчинството (което все още е 2 години) в България, само че откакто има задоволително ясли. Според него доста майки желаят да работят още след първата година, само че няма места в градините.
" От една страна комплекса към този момент е издигнат и даже да се разрушат ще останат вредите за природата, най-логичното е да се откри виновника за това населено място, който компесаторно да засади друга територия. "
Бюджет
" Този недостиг от 3.5% е стеснителен, само че доста по притеснително, че за 2025 година от банките е взех евентуално заработен налог за 2026 година или 500 млн. - т.е действителният недостиг е доста по-голям тъй като действително сме взели заем от банките ", добави той.
Няма риск от санкции и наказания от Европейска комисия поради свръхдефицита ни, разяснява Николов.
" Населението на Бългрия е спаднало с 10%, а администрацията се е нараснала с 10%. А не получаваме по-добра услуга, всички се редим на гишета. Дигитализацията е решението - понижава разноски, очакване, неудовлетворението на хората. "
И разкри по тематиката за цените, че в България е станало по-скъпо от Гърция, Южна Италия и други европейски страни.
Николов разкри, че може да се понижи майчинството (което все още е 2 години) в България, само че откакто има задоволително ясли. Според него доста майки желаят да работят още след първата година, само че няма места в градините.
Източник: skandal.bg
КОМЕНТАРИ




