Словашкият гранд Слован (Братислава) е взел под носа на ЦСКА

...
Словашкият гранд Слован (Братислава) е взел под носа на ЦСКА
Коментари Харесай

Мохамед отрязал ЦСКА, защото искал да играе в евротурнирите

Словашкият гранд Слован (Братислава) е взел под носа на ЦСКА мароканския халф с испански паспорт Мохамед Раарсала. Футболистът бил харесан от представянето си във Висшата лига на Украйна, където игра за Олимпик (Донецк), оповестява " Меридиан Мач ".

Роденият през 1993 година футболист желал да смени тима и бил покрай контракт с отбора от Борисовата градина, само че в последния миг избрал Слован (Братислава) поради вероятността да игае в евротурнирите през лятото. За ЦСКА това към момента не е несъмнено, като се чака решението на УЕФА.

Освен чаканият португалец Андре Монтейро-Укра, на " Българска войска " може да пристигна още едно ново попълнение преди формалното показване на тима против Царско село в събота от 13 часа.

 Лудогорец и ЦСКА се регистрираха със солидна селекция и сериозна стратегия
Двата противника за купата се регистрираха със солидна селекция и сериозна стратегия

" Зелени " и " червени " се възползваха от „ затишието пред бурята “
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР