Сливнишки герой (Сливница) победи в Кюстендил едноименния тим с 2:0

...

Героя спря уникална серия на Кюстендил

Сливнишки воин (Сливница) победи в Кюстендил едноименния отбор с 2:0 и сложи точна близо 2-годишна победна серия на домакините на стадион „ Осогово “. Двубоят е от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Гостите нанесоха своя удар за десетина минути след почивката. Резултатът беше открит в 55-ата минута, когато състезател на гостите наказа недоразумение в кюстендилската защита. Разконцентрираните бранители позволиха същия съдбовен гаф и в 65-ата минута, а Димитър Панталеев осъществя второто попадение. По няколко обстановки имаше пред двамата вратари. Кюстендилският отбор обаче изигра евентуално най-слабия си мач от началото на сезона.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.