Сливнишки герой (Сливница) елиминира в Годеч местния Ком с 2:1

...

Сливнишки герой с победа в Годеч за купата на АФЛ

Сливнишки воин (Сливница) отстрани в Годеч локалния Ком с 2:1 в четвъртфинал на Област София от шампионата за купата на Аматьорската футболна лига. Заслужен триумф за гостите с оглед събитията на терена. Те излязоха с много подмладен състав, само че държаха самодейността през 90-те минути. Стойчо Недков откри головата им сметка с глава след центриране, половин час след началния съдийски сигнал. Секунди преди почивката, състезател на домакините наказа недоразумение сред вратаря и централния бранител на противника – 1:1. През втората част състава от Сливница доминираше. Ничо Ничев и Неделин Асенов пропуснаха да материализират преимуществото. Това обаче стори Росен Виденов, четвърт час преди края, засичайки с крайник след корнер.