Сливнишки герой и Костинброд не успяха да се победят и

...

Сливнишки герой и Костинброд си размениха по едно попадение

Сливнишки воин и Костинброд не съумяха да се победят и приключиха наедно 1:1 в дуел от 27-ия кръг на Първа група в Югозападната Трета лига. Двата тима си размениха по едно попадение, като първо Ничо Ничев даде задатък на домакините в 35-ата минута, а през втората част Борислав Будинов вкара за Костинброд в 60-ата и оформи крайният резултат.

След това тъждество отборът от Сливница събира в актива си 18 точки и се изкачва до петото място. Костинброд от своя страна е седми с 14 точки и към този момент пет мача поред няма победа. И двата отбора обаче са прекомерно надалеч от първото място и промоция на този стадий наподобява невъзможна.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.