Бургазлии зоват: Минаха 3 дни, почистете подлеза в жк Зорница след каналджийския екшън
Следи от бруталния случай с мигрантите още са пред входа на Базар " Подлеза ", а железа от мантинелата стърчат заплашително над главите на минувачи
Три дни след бруталната каскада при подлеза сред бургаските жилищни комплекси " Зорница " и " Изгрев ", следите от злополуката с каналджия и бежанци още са забележими. Мерцедесът на сириеца, който превозваше трима незаконни мигранти от Мароко и падна от бул. " Никола Петков ", е отнесъл със себе си две огромни дървета, елементи от които все още лежат отрязани пред входа на подлеза от страната на жк " Зорница " и пречат на пешеходното движение.
" Минаха три дни, регионът не е задоволително обезопасен, по земята има парчета от удара, а там, където Мерцедесът се е блъснал в бариерата, железата стърчат заплашително над преминаващите пешеходци ", пишат читатели на Флагман, които се оплакват, че теренът е надалеч от измит и упорстват за незабавни ограничения.
Припомняме, че в ранните часове на 24 май - към 4:35 ч. сутринта, 19-годишният трафикант от Сирия се вряза в мантинелата над подлеза сред бургаските квартали " Зорница " и " Изгрев " след гневна гонка с полицията, разруши бетона и падна на алеята при входа на Базар " Подлеза " от минимум 3.5 метра. Шофьорът избяга и остави в безпомощно положение тримата незаконни пасажери, които са с тежки контузии по прешлените и можеше да останат инвалиди за цялостен живот. Цяло знамение е, че единствено те са потърпевши при случая, защото точно в тази част от денонощието доста хора потеглят към работните си места, защото от другата страна на подлеза е една от основните спирки на градския превоз.
Така наподобява подлезът този следобед
Каналджията бе хванат в Пловдив часове след случая. Впоследствие стана ясно, че след случая е избягал до жп гарата и е отпътувал с трен до града под тепетата. Грозят го от 2 до 10 години " отнемане от независимост " и санкция от 2.5 до 10 хиляди евро.
Три дни след бруталната каскада при подлеза сред бургаските жилищни комплекси " Зорница " и " Изгрев ", следите от злополуката с каналджия и бежанци още са забележими. Мерцедесът на сириеца, който превозваше трима незаконни мигранти от Мароко и падна от бул. " Никола Петков ", е отнесъл със себе си две огромни дървета, елементи от които все още лежат отрязани пред входа на подлеза от страната на жк " Зорница " и пречат на пешеходното движение.
" Минаха три дни, регионът не е задоволително обезопасен, по земята има парчета от удара, а там, където Мерцедесът се е блъснал в бариерата, железата стърчат заплашително над преминаващите пешеходци ", пишат читатели на Флагман, които се оплакват, че теренът е надалеч от измит и упорстват за незабавни ограничения.
Припомняме, че в ранните часове на 24 май - към 4:35 ч. сутринта, 19-годишният трафикант от Сирия се вряза в мантинелата над подлеза сред бургаските квартали " Зорница " и " Изгрев " след гневна гонка с полицията, разруши бетона и падна на алеята при входа на Базар " Подлеза " от минимум 3.5 метра. Шофьорът избяга и остави в безпомощно положение тримата незаконни пасажери, които са с тежки контузии по прешлените и можеше да останат инвалиди за цялостен живот. Цяло знамение е, че единствено те са потърпевши при случая, защото точно в тази част от денонощието доста хора потеглят към работните си места, защото от другата страна на подлеза е една от основните спирки на градския превоз.
Така наподобява подлезът този следобед Каналджията бе хванат в Пловдив часове след случая. Впоследствие стана ясно, че след случая е избягал до жп гарата и е отпътувал с трен до града под тепетата. Грозят го от 2 до 10 години " отнемане от независимост " и санкция от 2.5 до 10 хиляди евро.
Източник: flagman.bg
КОМЕНТАРИ




