След сигнал до тел. 112 и намесата на полицията, знаме

...
След сигнал до тел. 112 и намесата на полицията, знаме
Коментари Харесай

След намеса на МВР е свалено знаме на Вагнер от хижа край Перник

След сигнал до тел. 112 и намесата на полицията, знаме на съветската паравоенна формация " Вагнер ", е свалено от хижа в региона над с. Кладница, осведоми вътрешният министър Емил Дечев.

Той добави, че е открит притежателят на парцела, а в него не са видяни лица с униформи на " Вагнер ", както твърди подателя на сигнала - Георги Георгиев от БОЕЦ. След разбор на записите от камерите в хижата не са открити данни хората в хижата да са ограничавали свободното напредване на жители.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР