След продължително боледуване на 72-годишна възраст, вчера си отиде легендата

...
След продължително боледуване на 72-годишна възраст, вчера си отиде легендата
Коментари Харесай

Отиде си легенда на българския спорт

След дълготрайно боледуване на 72-годишна възраст, през вчерашния ден си отиде легендата на 70-те и 80-те години на автомобилния спорт - Радослав Петков, почетен със званието " Заслужил занаятчия на спорта ".

Радослав Петков е нееднократен рали първенец на България, като с изключение на у нас е печелил и доста съревнования в чужбина, оповестява " kazanlak.com ".

За сътрудника и приятеля Радослав Петков, автомобилната спортна общественост твърди, че е пай самородно злато от Балкана. Неговият механически и състезателен гений трансфораха “Долината на розите ” за избран интервал в център на Автомобилния спорт, написа блиц. За феновете и приятелите на автомобилизма родната му Енина стана най-известното село в България.

Поклонението ще стартира в 10:30 часа на 05.01.2018 година, в “Автосервиз Радо ”, а погребението ще е от 15:00 часа на гробищния парк в село Енина.

Екипа на Марица изрича съболезнования на околните на Радослав Петков!

Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР