След продължителни реанимационни мероприятия днес, 15 март е починал 74-годишният

...
След продължителни реанимационни мероприятия днес, 15 март е починал 74-годишният
Коментари Харесай

Втори смъртен случай след коронавирус в България

След продължителни реанимационни мероприятия през днешния ден, 15 март е умрял 74-годишният мъж, инфектиран с ковид , приет в болница в УМБАЛСМ " Н. И. Пирогов ". Това оповестиха от пресцентъра на Министерство на здравеопазването.
Пациентът беше признат в лечебното заведение в тежко здравословно положение на 8-ми март. Той е страдал от тежки хронични белодробни проблеми. След осъществяване на лабораторни проучвания за новия ковид резултатите бяха позитивни.
Министерството на здравеопазването изрича съболезнования на фамилията и околните на умрелия мъж.
ОЩЕ: Възрастта на откритите заболели от ковид в България - от 24 до 89 години
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР