Претърсиха стадион Васил Левски преди началото на последното Вечно дерби за сезона
След претършуване на стадион " Васил Левски " от Столична дирекция на вътрешните работи са разкрили бомбички димки с багра.
Самоделните устройства към този момент са отстранени.
Левски и ЦСКА би трябвало да изиграят последното Вечно дерби за сезона от 16:00 часа.
Левски към този момент си обезпечи шампионската купа и ще играе без напрежение, само че с упоритостта да зарадва последователите си в последния конфликт с огромния противник за акцията.
За ЦСКА обаче мачът има надалеч по-сериозно значение. Тимът на Христо Янев продължава борбата за място в Европа, а единствено след няколко дни му следва и край за Купата на България против Локомотив Пловдив.
Самоделните устройства към този момент са отстранени.
Левски и ЦСКА би трябвало да изиграят последното Вечно дерби за сезона от 16:00 часа.
Левски към този момент си обезпечи шампионската купа и ще играе без напрежение, само че с упоритостта да зарадва последователите си в последния конфликт с огромния противник за акцията.
За ЦСКА обаче мачът има надалеч по-сериозно значение. Тимът на Христо Янев продължава борбата за място в Европа, а единствено след няколко дни му следва и край за Купата на България против Локомотив Пловдив.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




