След поредицата от празнични дни е засилен трафикът в страната.

...
След поредицата от празнични дни е засилен трафикът в страната.
Коментари Харесай

След поредицата от празнични дни: Засилен трафик в страната

След поредицата от празнични дни е засилен трафикът в страната.

До 3 януари е основана организация за разполагане на спомагателни екипи на входовете и на изходите на огромните градове с оглед подкрепяне на придвижването в дните с натоварен трафик.

Продължава използването на така наречен линеен метод и нарушителите ще бъдат извеждани от пътния поток. При контрола главно ще се следи за осъществяване на неправилни маневри, за придвижване в лентата за наложително спешно прекъсване на автомагистралите.

Освен че служителите на реда ще улесняват придвижването на моторни транспортни средства, продължава и профилираната интервенция за съблюдаване на Закона за придвижването по пътищата, чийто акцент е недопускане на ръководство от водачи, използвали алкохол и опиати, както и шофиране от неправоспособни водачи.

Към момента придвижването по главните посоки за напредване към столицата и другите огромни градове е интензивно. Засилен е трафикът в региона на Симитли-Железница, ситуираните там екипи на " Пътна полиция " подкрепят изтеглянето на транспортните средства.

На път I-1, в региона на Владая, е въведено реверсивно придвижване с отворени две платна за облекчение на влизащите в София.
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР