След победата над Вихрен с 5:2 Хебър вече има нова

...
След победата над Вихрен с 5:2 Хебър вече има нова
Коментари Харесай

Калпаков: Вече се целим най-високо

След успеха над Вихрен с 5:2 Хебър към този момент има нова цел, показа наставникът на пазарджиклии Танчо Калпаков.

С оглед на 7 точковата разлика от ЦСКА 1948 и дребната преднина пред Вихрен, на полусезона си бяхме сложили за цел да задържим второто място. След днешния триумф над санданчани и разлика от 13 точки с тях най-малко второто място ни е обезпечено. При това състояние и предвид на минималния задатък на ЦСКА 1948 към този момент можем да се прицелим най-високо.

Освен оптималните от началото на втория полусезон извоювани точки, следващите победи ни дадоха нужното самочувствие и убеденост да нападаме с цялостни сили и върха, съобщи изрично Танчо Калпаков.

Той обаче побърза да посочи, че тимът ще продължи да мечтае, играейки мач за мач, както до момента.

Имаме добър тим, момчетата се забавляват на терена и в случай че спечелим всичките срещи до края за какво да не ликуваме най-после ние, сподели още Танчо Калпаков.      

  
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР