Васил Терзиев ЩАСТЛИВ: Незаконната постройка на Румен Гайтански на яз. Искър е съборена
„ След месеци борба и многочислени спънки, към този момент е реалност: противозаконната сграда на бент. Искър е съборена. Знам какъв брой мъчно беше да стигнем дотук. На всеки стадий се изправяхме пред нови блокажи, от разнообразни институции, които вместо да спомагат, търсеха метод да отлагат; от притежателя, който употребява всички вероятни трикове, с цел да забави процедурата. Опитите да бъде спряно премахването бяха доста, само че устояхме. “ Това написа във фейсбук кметът на София Васил Терзиев, за противозаконния хотел на Румен Гайтански-Вълка.
разгласява целия текст без редакторска интервенция.
След месеци борба и многочислени спънки, към този момент е реалност: противозаконната сграда на бент. Искър е съборена.
Знам какъв брой мъчно беше да стигнем дотук. На всеки стадий се изправяхме пред нови блокажи – от разнообразни институции, които вместо да спомагат, търсеха метод да отлагат; от притежателя, който употребява всички вероятни трикове, с цел да забави процедурата. Опитите да бъде спряно премахването бяха доста, само че устояхме.
Тази победа не е единствено на администрацията, а на всички нас, които имаме вяра, че законът би трябвало да е идентичен за всички. Благодарение на последователността и упоритостта, през днешния ден бент. Искър е освободен от един дълготраен знак на беззаконието.
С тези фотоси желая да припомня на всички тези, които твърдяха, че си вършим на ниска цена ПР и не имаха вяра: когато се захванем с едно нещо – го довършваме. Без значение дали е премахване на неприятни практики или стихотворец ангажимент за развиването на града. Дори да отнеме повече време и да се появят непредвидени спънки.
София няма да търпи сходни безобразия. Продължаваме с твърди дейности – тъй като градът ни е общ дом, а наш дълг е да го пазим чист и обективен. И ще действаме със същата увереност и при идващите сходни случаи.
Позицията в този коментар отразява персоналното мнение на създателя и може да се различава от тази на SafeNews
SafeNews напомня, че с юридически трик Румен Гайтански – Юнг – Вълка, съумя да резервира противозаконния си ловджийски сарай край язовир „ Искър “. Оказа се, че схемата е задвижена в Окръжния съд в Перник, в състав, управляван от Росица Велкова Иванова – Стойчева.
Случайното систематизиране на делата, за което от години има съществени подозрения, че се манипулира, избира тъкмо нея да взема решение още три търговски разногласието на компанията, очевидно близка на Вълка.
Ето кой избави имението на Румен Гайтански-Вълка на бент. Искър (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Още вести четете в: България, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News




