Прокуратурата ще иска настаняване в психиатрия на жената, намушкала четирима германци
След месец ще стане ясно дали тя може да носи наказателна отговорност.
Вчера Софийският градски съд я остави за непрекъснато в ареста с претекст, че може да извърши ново закононарушение, написа Нова.
Според отбраната на обвинената движимости лица са изготвили информация, че тя евентуално страда от психологично заболяване и не е съзнавала какво прави.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




