След като встъпиха в длъжност като народни представители и избраха

...
След като встъпиха в длъжност като народни представители и избраха
Коментари Харесай

НОВИЯТ ПАРЛАМЕНТ

След като встъпиха в служба като народни представители и избраха ръководител на Народното събрание, депутатите избраха и шестима заместник-председатели на 52-рото Народно заседание на Република България. Това са:

От парламентарната група на " Прогресивна България " това е Иван Ангелов .

От парламентарната група на ГЕРБ-СДС - Рая Назарян.

От парламентарната група на " Продължаваме промяната " е Стою Стоев .

От парламентарната група на " Демократична България " Атанас Атанасов .

От парламентарната група на Движение за права и свободи доктор Етен Байрям Сабри .

ОТ парламентарната група на " Възраждане " Цончо Ганев .
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР