Тейлър Суифт раздаде на екипа си подаръци за 160 000 долара
След като стана първият реализатор в историята на премиите " Грами ", спечелил четири пъти премията за най-хубав албум, Тейлър Суифт похарчи 160 000 $ за дарове на екипа си, с цел да отпразнува успеха.
34-годишната певица на " Bad Blood " стана първият реализатор в историята на " Грами " на 04.02.24, който печели четири пъти премията за най-хубав албум на годишните награди, и се твърди, че е похарчила крупната сума пари, с цел да почерпи повече от 30 души от своя личен състав.
Източник съобщи пред американския вестник " Сън ": " Тейлър ги обича и се грижи за тях като за семейство, тя прави доста за всички тях. Тя претърпя историческа година и в нощта, в която влезе в историята, беше доста признателна и благодари за любовта и непрекъснатата поддръжка от страна на екипа и сътрудниците си. Хората се усещаха доста прочувствено, когато получаваха подаръците. Всички доста ги харесаха ".
Твърди се, че подаръците на Тейлър са включвали чанти на Cartier за 1880 $, огърлици от розово злато /също на Cartier за 2210 $ на бройка/, които са включвали диамантена висулка.
Източник твърди, че тя е раздала и чанти " Louis Vuitton " за 2 710 $, а мъжете от екипа ѝ явно са получили дарове от първокласни фешън къщи, в това число чанти за до 2 570 $ и раници " Christopher MM " за по 3 300 $./БГНЕС




