След като президентът Байдън обяви, че няма да се кандидатира

...
След като президентът Байдън обяви, че няма да се кандидатира
Коментари Харесай

Поглед към работата на Камала Харис по външната политика като вицепрезидент

След като президентът Байдън разгласи, че няма да се кандидатира за преизбиране, той поддържа вицепрезидента Камала Харис като собствен избор да стане претендент на Демократическата партия. Ето взор към част от работата на Харис по външната политика през последните три години и половина:

Граница на Съединени американски щати и имиграция от Южна и Централна Америка 

Харис беше назначен при започване на администрацията на Байдън с адресирането на „ първопричините “ за незаконната миграция към Съединените щати през границата им с Мексико. Тя разказа тези аргументи като корупция и липса на стопански благоприятни условия в някои народи от Централна и Южна Америка.

Тя е пътувала до Латинска Америка два пъти като вицепрезидент: в Мексико и Гватемала през 2021 година и в Хондурас през 2022 година

Пекин продължава да принуждава, да сплашва и да предявява искания към по-голямата част от Южнокитайско море “, сподели Харис в тирада по време на седемдневно пътешестване до Сингапур и Виетнам през 2021 година

„ Действията на Пекин пр...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР