След като обяви, че започва да търси хора за подмяна

...
След като обяви, че започва да търси хора за подмяна
Коментари Харесай

Кастинг за политица стартира Слави Трифонов

След като разгласи, че стартира да търси хора за замяна на политическия хайлайф, Слави Трифонов излезе с ново отворено писмо, в което афишира начало на „ кастинга “.

"Вълнува ли ви това, което се случва в България? Знаете ли че, с цел да се усъвършенства методът ни на живот, би трябвало да реагираме като общественост, а не като обособени човеци? Харесва ли ви това, което виждате в българските политици? Знаете ли, че те в действителност ни съставляват непрекъснато и нашият ангажимент да ги следим и направляваме е всекидневен, а не се изчерпва единствено с изборния ден? И изобщо, пука ли ви за това, което се случва в България?

През всичките тези години задавах въпроса “Защо не се включиш в политиката?” на всеки почтен, надарен и честен човек, който срещах. И отговорът постоянно, но постоянно, беше един и същ– “Политиката е мръсна работа, не желая да се занимавам с тази гнусотия”. Колко разумно и ужасно. Мисля, че критерият, с който избираме хората, които ни съставляват в Парламента, би трябвало тотално да се промени. А, като се изключи че аз мисля по този начин, по този начин мислят и два милиона и половина българи, които безапелационно споделиха на легален референдум, че желаят мажоритарен избор.

Уважаеми българи, които сте в България и по света, вие имате историческата опция да участвате в една невиждана смяна, която да направи България прелестно и мечтано място за живеене. Нормално място за нас, за децата ни, за родителите ни. Ако желаете да бъде по този начин, в случай че в действителност желаете – в този момент е моментът. Ако сте добър експерт във вашата област, в случай че сте образовани и в действителност желаете да измененията страната, без да сте подвластни от някого, покажете се. Изпратете ни подробна информация за себе си и контакт за противоположна връзка на имейл: [email protected].

В последна сметка думата „ република “ идва от “res publica” и значи “общи дела”.

Защото политиката не е мръсна работа, а мръсните хора в нея я вършат такава.

Слави Трифонов ", написа шоуменът.

Източник: bnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР