След като формацията на Лудогорец U18 се класира на полуфиналите

...

Лудогорец U16 и U14 също на полуфинал за Купата на БФС

След като групировката на Лудогорец U18 се класира на полуфиналите за Купата на БФС, за това равнище на шампионата своето място завоюваха и възрастовите групи U16 и U14 на клуба.
Момчетата на Тодор Живондов победиха в реванша на четвъртфиналите като посетители Царско село с 2:0, с попадения на Божидар Владимиров и Димитър Господинов. В първия мач " орлите " отбелязоха цели 9 безответни гола на противника.

Възпитаниците на Емил Георгиев се оправиха в Разград на реванша със Славия с 3:0. Отличи се Петър Кирев, който осъществя хеттрик. В първата четвъртфинална среща разградчани изгубиха в София с минималното 1:2.

Трите обединения на Лудогорец ще научат идващите си противници през март, следващата година, когато в БФС ще бъде теглен жребия за полуфиналите на конкуренцията.