След като беше нанесен удар по най-високия мост не само

...
След като беше нанесен удар по най-високия мост не само
Коментари Харесай

След удара по най-високия мост в Иран, Тръмп заяви, че следващите цели ще бъдат електроцентралите

След като беше нанесен удар по най-високия мост освен в Иран, а в целия Близък изток президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп съобщи, че идващите цели ще бъдат електроцентралите на Ислямската република .

Това разкри АП.

" Нашите въоръжени сили, най-великите и най-мощните (с огромна разлика!) в целия свят, даже още не са почнали да унищожават това, което е останало в Ира н ", написа в своята обществена мрежа Truth Social Доналд Тръмп.

" Следващите са мостовете, а по-късно електроцентралите ! Новото управление на режима знае какво би трябвало да се направи и то би трябвало да се направи БЪРЗО! "

Американско-израелски въздушен удар порази и унищожи мост покрай столицата Техеран. Той е прочут като най-високият мост в Близкия изток .

Мостът е значим магистрален път и трябваше да бъде открит напълно скоро.

При въздушния удар са убити минимум осем души, а други 95 са били ранени.
 При ударите в Иран е опустошен най-високия мост в Близкия изток Обновена
При ударите в Иран е опустошен най-високия мост в Близкия изток

Време е Иран да подписа съглашение, преди да е станало прекомерно късно, напомни Доналд Тръмп

Атаката дойде часове, откакто американският президент Доналд Тръмп публично заплаши, че в случай че режимът на аятоласите на одобри мирното съглашение, то той.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР