След гостуването на лидера на „Изправи се! Мутри вън!“ Мая

...
След гостуването на лидера на „Изправи се! Мутри вън!“ Мая
Коментари Харесай

Право на отговор на Румен Петков след гостуването на Мая Манолова в „Лице в лице“

След гостуването на водача на „ Изправи се! Мутри вън! “ Мая Манолова в предаването „ Лице в лице “ през вчерашния ден, ръководителят на Политическа партия „ АБВ “ Румен Петков изиска право на отговор поради нейни изказвания, свързани със „ Златния мочур “ на границата с Турция, който по думите й генерира 32 млн. лв. кеш.

„ Никога и под никаква форма не съм коментирал гьола, с изключение на с настояването Националната организация по приходите да даде документа, с който е установила наличните 32 милиона. Такъв още не е възложен. Аз съм затварял гьола, тъй като съм желал и през 2015 година той беше затворен. След това, когато го отвориха и съм бил вън от Народното събрание и всички институции, а госпожа Манолова – заместник-председател на Народно събрание, омбудсман, всички си мълчаха заедно “, съобщи Петков.

Председателят на Политическа партия „ АБВ “ добави, че сходни паркинги са нужни и страната ни би трябвало да даде опция на частната самодейност да построи подобен вид уреди, с които България да бъде подобаваща дестинация за превозвачите.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР