След голове на кадри на Черно море отборът на Суворово

...

Кадри на Черно море бележат за успех на Суворово

След голове на фрагменти на Черно море тимът на Суворово реализира следващата си победа - с 4:1, над Кубрат в среща от XII кръг на Трета лига – Североизточна група вкъщи.

Домакините взеха решение разногласието до 35-ата минута с красиви попадения на Николай Илиев, Никола Василев, Любчо Михалев и Даниел Венков, а настрана Василев изпусна и дузпа.

„ Много сме удовлетворени от момчетата. Гостите се бяха окупирали откъм гърба, само че ние бързо намерихме правилния път към вратата. След почивката изтървахме да вкараме още, а най-после те стигнаха до почетен гол от дузпа “, обявиха за Петел треньорите на Суворово Мартин Христов и Живко Бояджиев.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg