След две поредни победи, дошли след силна игра, тимът на

...

Новак препъна засилия се Волфсбург

След две следващи победи, пристигнали след мощна игра, отборът на Волфсбург записа ненадейно домакинско реми 1:1 против новака Падерборн в немския хайлайф. И двата гола пристигнаха след мощни изстрели, които се оказаха неспасяеми. Точката е първа за гостите, които в предходните два кръга позволиха загуби.

За трети следващ път Падеборн се регистрира с ранно попадение. Днес прецизен беше Каули в 12-ата минута след подаване на Стрели Мамба.

Halbzeit! Der #SCP07 führt durch ein Tor von #Souza!
____
45. #WOBSCP 0:1 pic.twitter.com/02B5kEIurR
— SC Paderborn 07 (@SCPaderborn07) August 31, 2019
“Вълците” изпитваха огромни компликации с превъзмогването на отбраната на противника, само че въпреки всичко отдалечен шут на Йосип Брекало в 56-ата минута направи резултата 1:1. Хърватинът се беше присъединил с попадение и асистенция при визитата на Херта (Берлин) преди седмица, само че през днешния ден напъните му не стигнаха за 3 точки.

Две минути след изравняването холандският таран на Волфсбург Ваут Вегхорст пропусна доста добър късмет за втори гол.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ Бундеслига 3 кръг, събота 31 август  Волфсбург 1:1краен резулат  Падерборн