След девет поредни мача без победа тимът на Локомотив София

...

След 9 мача без победа: Локо Сф зарадва феновете си преди Коледа

След девет следващи мача без победа отборът на Локомотив София най-сетне зарадва последователите си с триумф, откакто надделя Арда Кърджали с 2:0 като хазаин в мач от 19-ия кръг в . Това бе едвам трета победа за " железничарите " през сезона, която ще им даде религия за пролетния дял, че могат да оцелеят в елита на България.
В последния си мач за тази година възпитаниците на Иван Колев демонстрираха темперамент и победиха на националния стадион " Васил Левски " с две попадения, маркирани през първото полувреме. Защитникът Матеуш Дуарте откри в 16-ата минута, а в 33-ата различен бранител на Локомотив - Селсо Рапозо, удвои резултата.
До края на частта и през второто полувреме двата тима не съумяха да си отбележат повече попадения и Локомотив се поздрави с успеха преди празниците. С успеха " железничарите " усилиха актива си на 18 пункта и заемат 12-о място, до момента в който Арда е девети с 21 пункта.
Източник: sportlive.bg