Баба Марта се усмихна на Северозапада! Видин е най-топлият град у нас днес
След дългата зима, пролетта най-сетне е тук. Днес тя се усеща най-силно в Северозападна България. Най-топлият град у нас е Видин, където температурата доближи 19.6 градуса.
Данните са към 14 часа през днешния ден. Според информацията, оповестена на уеб страницата на Националния институт по метеорология и хидрология, челните места по пролетни температури се държат единствено от градове в Северозапада. В Монтана и Лом е било 16 градуса. Толкова демонстрират термометрите и в бастиона на студа – Кнежа.
Враца остава малко по-надолу в класацията с 14 градуса.
Това е глътка топъл въздух за жителите на Северозападна България, които бяха в плен на лютата зима месеци наред. Макар в други елементи от страната времето постоянно да доближаваше температури над 10 градуса, в трите области в района властваше студ и мъгла.
Синоптици предвиждат слънцето да се задържи и през идващите дни в района. Макар температурите да спаднат с няколко градуса, Баба Мата въпреки всичко ще продължи да ни се усмихва.
Данните са към 14 часа през днешния ден. Според информацията, оповестена на уеб страницата на Националния институт по метеорология и хидрология, челните места по пролетни температури се държат единствено от градове в Северозапада. В Монтана и Лом е било 16 градуса. Толкова демонстрират термометрите и в бастиона на студа – Кнежа.
Враца остава малко по-надолу в класацията с 14 градуса.
Това е глътка топъл въздух за жителите на Северозападна България, които бяха в плен на лютата зима месеци наред. Макар в други елементи от страната времето постоянно да доближаваше температури над 10 градуса, в трите области в района властваше студ и мъгла.
Синоптици предвиждат слънцето да се задържи и през идващите дни в района. Макар температурите да спаднат с няколко градуса, Баба Мата въпреки всичко ще продължи да ни се усмихва.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




