След 7 мача без победа, Ростов най-после прекъсна негативната си

...

Ростов откри с победа новия си стадион

След 7 мача без победа, Ростов най-сетне прекъсна отрицателната си серия. Това стана в дуела, с който беше открит новият стадион на отбора. Пред препълнените трибуни на " Ростов Арена " футболистите на Валерий Карпин се постановиха с 2:0 над СКА-Хабаровск и се изкачиха на 10-о място в класирането.

Алексей Ионов имаше опция да открие резултата в 22-ата минута, само че беше блокиран от Александър Димидко. Вратарят на гостите Александър Довбня нарави няколко впечатляващи спасявания, само че се оказа беззащитен в 40-ата минута, когато Бьорн Сигурдсон засече центриране от корнер и вкара първия си гол за Ростов и първи въобще на новия стадион.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Премиер Лига 26 кръг, неделя 15 април  Ростов 2:0краен резулат  СКА Хабаровск