Славия започна ударно контролите - 6:1 над Балкан (Ботевград) на

...

Славия започна контролите с ударно 6:1

Славия стартира стремително контролите - 6:1 над Балкан (Ботевград) на изкуственото игрище на стадион " Александър Шаламанов ".

Проби в състава на Славия карат трима души - десният бек Арнел Кадрич от Босна и Херцеговина, българският нападател Николай Христов и грузинският полузащитник Лука Робакидзе. Всеки от тях записа 45 игрови минути против Балкан.

Славия излезе напред в резултата в осмата минута, когато Денислав Александров се оказа на празна врата и вкара за 1:0.

Само четири минути по-късно каращият проби Николай Христов получи топката на добра позиция и от близка отдалеченост повиши на 2:0.

В 20-ата минута Славия осъществя и трети гол. След заучено осъществяване от ъглов удар Денислав Александров центрира към Виктор Генев, който с глава прати топката в мрежата.

В 68-ата минута Балкан върна едно попадение. Георги Петков излезе неразчетено и Дейвид Йорданов остана самичък на празна врата, с цел да означи.

В 77-ата минута Славия осъществя и четвърти гол, дело на Ерол Дост.

Само три минути по-късно " белите " вкараха и пето попадение. Тони Тасев бе изведен на фланга и пусна към Мартин Сораков, който с лекост прати топката в мрежата за 5:1.

В 89-ата минута Тасев се разписа на празна врата за крайното 6:1.

СЛАВИЯ - БАЛКАН 6:1

1:0 Денислав Александров 8`, 2:0 Николай Христов 12`, 3:0 Виктор Генев 20`, 3:1 Дейвид Йорданов 68`, 4:1 Ерол Дост 77`, 5:1 Мартин Сораков 80`, 6:1 Тони Тасев 89`

Състав на Славия:

Първо полувреме: 21. Светослав Вуцов, 18. Арнел Кадрич, 4. Виктор Генев, 6. Мартин Георгиев, 22. Куентин Зеедорф, 19. Чунг Нгуен До, 71. Кристиян Стоянов, 73. Иван Минчев (К), 93. Сибири Кейта, 23. Денислав Александров, 55. Николай Христов

Второ полувреме: 1. Георги Петков, 3. Ертан Томбак, 8. Емил Стоев, 37. Венцислав Керчев, 17. Ерол Дост, 88. Тони Тасев, 9. Мартин Сораков, 15. Лука Робакидзе, 27. Емил Мартинов (К), 20. Красимир Панчев, 10. Владимир Николов

Треньор: Златомир Загорчич.