Славия загуби с 1:2 срещу сръбския Младост Лучани в първата

...

Слави загуби първата си контрола в Турция

Славия загуби с 1:2 против сръбския Младост Лучани в първата си другарска среща по време на лагера в турския курорт Анталия.

Дебют в мача направи новото попълнение Велко Йеленкович, който беше притеглен през зимата на 2023 година.

В 25-ата минута Никола Йоич откри резултата в интерес на сърбите, само че шест минути преди почивката Иван Минчев беше прецизен от дузпа, отсъдена за нарушаване в наказателното поле против Тони Тасев.

След почивката старши треньорът Златомир Загорчич пусна в игра друг състав.

В 68-ата минута Неманя Мичевич осъществя втория гол в интерес на Младост.

Останалите нови попълнения Християн Георгиевски, Натан Гасама и Владимир Николов също записаха първи минути с екипа на “белите ”.

Следващата инспекция на Славия е на 20 януари с казахстанския Къзължар.

Стартов състав на Славия: Светослав Вуцов, Христо Попадийн, Емил Виячки, Велко Йеленкович, Людовик Соарес, Кемело Нгуена, Кристиян Стоянов, Иван Минчев, Емил Стоев, Галин Иванов, Ахмед Ахмедов
Източник: novinata.bg