Славия удари по масата и спечели дербито със Септември в

...

Славия прекъсна серията на тима на Жадното

Славия удари по масата и завоюва дербито със Септември в първия мач от 16-ия кръг на елитната група.

" Белите " разгромиха водения от треньора Николай Митов - Жадното дилетант в Първа лига с 4:1, като в воин за най-стария столичен отбор се трансформира Галин Иванов. Той се разписа в 16-атa и 88-ата минута, а в 80-ата след негов пробив и центриране Румен Трифонов си вкара автогол.

Талантливият Калоян Кръстев също се разписа след негово подаване в последната минута, а секунди преди края на първата част Борис Галчев бе изравнил с следващото си попадение за сезона.

След мача Иванов съобщи, че в никакъв случай не се е съмнявал в триумфа над Септември. Полузащитникът посочи, че срещата е била сложна и до края на мача дуелът е бил на кантар.

“До 70-ата минута беше тежко. Вкараха ни гол без удар през първото полувреме, само че е значимо, че взехме успеха. Бях сигурен, че ще вземем три точки в този мач и на полувремето споделих, че ще победим с 2-3 гола. Има още пет мача до края на полусезона и по-късно ще реша бъдещето си ”, сподели Галин.
Източник: offnews.bg