Славия победи драматично ЦСКА 1948 с гол в последните секунди.

...

Треньорът на ЦСКА 1848 хвърли оставка след загуба от "Славия"

" Славия " победи трагично ЦСКА 1948 с гол в последните секунди. " Белите " завоюваха с 2:1 мача от Първа лига, който се оказа финален за наставника на " алените ".

След серията от слаби резултати треньорът на ЦСКА 1948 Мирослав Миндев съобщи, че подава оставка.

" Славия " оглави класирането, изпреварвайки досегашните водачи " Черно море " и " Ботев " Пловдив. ЦСКА 1948 остава на дъното с една точка.

Снимка: Lap.bg

Мачът се реши в последните секунди, когато домакините получиха късмет да изпълнят дузпа.

Радослав Кирилов бе прецизен, а точно той откри резултата в 30-ата минута. През второто полувреме гостите останаха с човек по-малко след втори жълт картон на резервата Костадин Илиев.

В 73-ата минута те изравниха след отдалечен удар на Георги Ангелов, който след това се оказа непълен за спечелването на точка.
Източник: btvnovinite.bg