Славия победи драматично с 3:2 Черно море в мач от

...

"Славия" спечели инфарктно при завръщането си у дома

" Славия " победи трагично с 3:2 " Черно море " в мач от 22-ия кръг в Първа лига. Двубоят бе първи за " белите " на техния стадион в кв. " Овча купел " от 20 август 2017 година.

В 9-ата минута домакините откриха резултата. Дарко Тасевски откри Ашковски, който стреля. Китанов мазета, само че при последвалото меле Цветелин Чунчуков отблизо разстояние означи за 1:0.

Снимка: Lap.bg

В 33-ата минута " моряците " изравниха. Аристот Ндонгала бе изведен отляво, след което центрира към далечната греда към Цветомир Панов, който майсторски вкара първия си гол с екипа на " Черно море ".

Малко преди края на първата част футболистите на Илиан Илиев стигнаха до втори гол. Димитър Велковски откри Ранди Онуоха, който направи груба неточност, от която се възползва Георги Илиев. Легендата на " моряците " напредна и подаде към Дани Кики, който прати коженото кълбо в празната врата за 1:2.

В 81-ата минута домакините съумяха да изравнят резултата. Бившият футболист на " Славия " Цветомир Панов направи неточност, сваляйки топката за Радослав Кирилов, който си я настройки и простреля вратаря Китанов за 2:2.

Отново Кирилов вкара победния гол в добавеното време след пас на Александър Станисавлевич.
Източник: btvnovinite.bg