Славия надделя без особени проблеми над НСА с 82:59 (44:29)

...

Славия спечели без проблеми срещу НСА

Славия надви без особени проблеми над НСА с 82:59 (44:29) в среща от шестия кръг в зона " Запад " на женското баскетболно състезание. " Белите " победиха с 10:2 още първоначално и до края преобладаваха. На почивката възпитаничките на Силвия Пеева имаха преднина от 44:29, а четири минути след почивката задатъкът на отбора доближи 20 точки при 52:32, което дефинитивно предреши дуела. Стефка Николова беше най-хубава за победителките с 23 точки и 5 битки. Ванеса Маринова добави 12 точки и 7 битки. Капитанката на НСА Мария Светославова беше най-полезна за тима си с 19 точки и 8 битки. Славия е втори в класирането с пет победи в шест мача, а НСА има единствено един триумф през акцията и е четвърти.