Славия и Арда се класираха за полуфиналите в турнира за

...
Славия и Арда се класираха за полуфиналите в турнира за
Коментари Харесай

Славия изхвърли Левски, Арда на полуфинал

Славия и Арда се класираха за полуфиналите в шампионата за Купата на България, откакто отстраниха през днешния ден Левски и ЦСКА 1948. Така те се причислиха към Лудогорец, който през вчерашния ден детронира сегашния притежател на трофея Локомотив Пловдив. Утре ЦСКА и Ботев (Враца) ще дефинират последния в карето, а след мача ще се тегли и жребият.

Славия съумя да излъже Левски с късен гол в 89-ата минута на Калоян Кръстев. Преди това Питър Макрилос бе извел белите напред в 77-ата минута, а Марин Петков бе изравнил 600 секунди по-късно.

Арда за първи път в историята си стига до полуфинал за Купата. Кърджалии съумяха да надхитрят с 1:0 ЦСКА 1948 на Националния стадион Васил Левски с гол в добавеното време на първата част на Спас Делев.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР