Славия 2 : 1 Ботев (Вр) 49′ ГОЛ ЗА СЛАВИЯ!

Славия

2: 1

Ботев (Вр)
 49′
ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Йон Бакеро стартира контраофанзива за " белите ", извеждайки Радослав Кирилов, който стреля, само че Красимир Костов избави, топката се отби и попадна в Тони Тасев, който бе прецизен в опразнената врата - 2:1!
45′
НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!
45+3′
КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!
45′
ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Радослав Кирилов центрира на границата на наказателното поле към Нгуена, който засече акробатично, вкарвайки зрелищен гол за 1:1! Още едно доста красиво попадение този крък, след тези на Бароан и Димитър Костадинов!
37′
Жълт картон за Мартин Атанасов.
35′
 Монтоя напредна добре отляво, макар локвите и остана самичък против Вуцов, само че стражът на домакините се оправи и отрази удара на играча на " зелените ",
26′
ГОЛ ЗА БОТЕВ (ВРАЦА)! Изненадващо или не, гостите поведоха в резултата, когато бяха и с 10 души, предвид липсата на Маринов, който получава помощ край тъч линията. Даниел Генов центрира от корнер, а Меси засече с глава и разпечата мрежата на Светослав Вуцов!
24′
Мирослав Маринов изпитва проблеми и ще бъде изнесен с носилка. Вероятно играчът ще би трябвало да бъде сменен. Ранни проблеми за Росен Кирилов.
20′
Жълт картон за Виктор Василев.
18′
Тони Тасев центрира чудесно отдясно към Галин Иванов, който надскочи отбраната и засече с глава, само че ударът му срещна горната греда!
10′
Оспорвана игра в първите 10 минути на мача. Теренът е в неприятно положение поради проливния дъжд, който се изсипа над " Овча Купел ", малко преди началото на мача.
 Снимка 584948
Източник:
3′
Мирослав Маринов засече с глава и вкара топката в мрежата, само че попадението не бе зачетено поради засада. ВАР удостовери решението на рефера Ивелин Занев.
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 21 Светослав Вуцов 76 Красимир Костов 3 Ертан Томбак 8 Диего Фераресо 23 Емил Виячки 9 Даниел Генов 37 Венцислав Керчев 10 Сантиаго Монтоя 4 Людовик Соарес 11 Виктор Василев 93 Кемело Нгуена 14 Мартин Атанасов 71 Кристиян Стоянов 15 Мирослав Маринов 33 Галин Иванов 17 Чавдар Ивайлов 10 Радослав Кирилов 20 Меси Биатумусока 88 Тони Тасев 23 Браян Мендоса 7 Йон Бакеро 24 Стефан Гаврилов Треньор Златомир Загорчич Росен Кирилов Резерви 1 Георги Петков 34 Федерико Рубио 9 Ахмед Ахмедов 6 Антонио Георгиев 55 Константин Чешмеджиев 7 Митко Панов 83 Христо Попадийн 22 Петър Кепов 11 Кристиан Добрев 28 Радослав Захариев 77 Георги Вълчев 88 Йохан Валбуена 17 Ерол Дост
Отборите на Славия и Ботев (Враца) се изправят един против различен в мач от седмия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион " Александър Шаламанов " е през днешния ден от 18:15 часа и ще бъде управителен от Ивелин Занев.

Двата тима влизат в конфликта в положително въодушевление, откакто записаха победи в последния кръг. Столичани се постановиха над Хебър (3:0), до момента в който врачани стигнаха до най-малък триумф против Спартак (Варна).

Срещата ще бъде по-специална за домакините, защото това е първият домашен мач на " белите " през сегашния сезон. В четирите изиграни дуела дотук отборът, воден от Златомир Загорчич, беше посетител.
 Славия пуска билети онлайн

За мача с Ботев (Враца)

Славия записа единствено една загуба досега - при визитата си на Черно море, и се надява положителното показване да продължи и през днешния ден.

Ботев (Враца) не може да убеди с представянето си от началото на акцията и редува мощни и слаби игри. Футболистите на Росен Кирилов имат две победи, едно тъждество и три загуби.

Добрата вест за врачани е завръщането на Чавдар Ивайлов, който пропусна последния турнирен мач поради травма.