Крият излагацията на Славена Вътова! Миската си изпуснала нервите в „Хелс Китчън”, но това изобщо не е показано
Славена Вътова изобщо не е кротката и хрисима моделка, която виждаме в „ Хелс Китчън ”. Красавицата нееднократно си е изпуснала нервите, демонстрирала е завист и неприятно отношение, само че тези фрагменти съзнателно не са показани от продукцията, разбра „ Уикенд ” от участници в предаването. Всички са възмутени, че Вътова се радва на особено отношение от екипа на шоуто.
Моделката се е схванала с Нова тв да я показват единствено в позитивна светлина – майката, която има две деца и всеки ден готви. Заради това огромна част от феновете не се видели същинското лице на миската. В полемики във фейсбук тя е определяна от част от потребителите като „ лицемерка ” и че в нея се крие „ завист ”. „ За Славена Вътова имах друго мнение. Да толерираш държанието на Рая и нейната майка! Такова ли образование давате на децата си, по този начин да се наскърбяват? ” – написа зрителка на „ Кухнята на Ада ”.
Преди дни дългокраката хубавица, която се бута във всички вероятни излъчвания, разяснява една от най-обсъжданите тематики към „ Хелс китчън “ и застана зад съотборничките си от звездния тим Красимира Демирова и Рая Пеева, които провокираха възмущението на феновете.
В серия от видеа моделката и някогашна телевизионна водеща изясни, че феновете виждат единствено дребна част от действителността във формата и не трябва да съдят хората само по показаното на екран. „ Това е един снимачен развой, който трае 14-16 часа, може и повече. Абсолютно всеки един от нас минава през цялостната палитра на страсти “, сподели тя, с ясното схващане, че също е посочила не толкоз хубавата си страна, само че не е излъчена на дребния екран. Вътова акцентира, че с Краси и Рая са прекарали доста време дружно и тя е виждала от тях главно положително отношение.
„ Те са се държали извънредно съответно. С тях сме се шегували, с тях сме се смели, с тях сме споделяли. Те са помагали извънредно доста “, изясни тя. По думите й всеки човек има разнообразни страни от характера си и не може да бъде определян единствено като добър или неприятен.
„ Всеки един от нас, колкото и да е добър, има и неприятните си моменти. И противоположното – човек, колкото и да е неприятен, има положителното в себе си “, съобщи Вътова. Тя разяснява и метода, по който риалити предаванията показват участниците. „ В този вид формати всеки един от нас е нещо като извадка. Върху какво се дава акцент е работа на хора, които са супер експерти “, сподели още тя.
Моделката се е схванала с Нова тв да я показват единствено в позитивна светлина – майката, която има две деца и всеки ден готви. Заради това огромна част от феновете не се видели същинското лице на миската. В полемики във фейсбук тя е определяна от част от потребителите като „ лицемерка ” и че в нея се крие „ завист ”. „ За Славена Вътова имах друго мнение. Да толерираш държанието на Рая и нейната майка! Такова ли образование давате на децата си, по този начин да се наскърбяват? ” – написа зрителка на „ Кухнята на Ада ”.
Преди дни дългокраката хубавица, която се бута във всички вероятни излъчвания, разяснява една от най-обсъжданите тематики към „ Хелс китчън “ и застана зад съотборничките си от звездния тим Красимира Демирова и Рая Пеева, които провокираха възмущението на феновете.
В серия от видеа моделката и някогашна телевизионна водеща изясни, че феновете виждат единствено дребна част от действителността във формата и не трябва да съдят хората само по показаното на екран. „ Това е един снимачен развой, който трае 14-16 часа, може и повече. Абсолютно всеки един от нас минава през цялостната палитра на страсти “, сподели тя, с ясното схващане, че също е посочила не толкоз хубавата си страна, само че не е излъчена на дребния екран. Вътова акцентира, че с Краси и Рая са прекарали доста време дружно и тя е виждала от тях главно положително отношение.
„ Те са се държали извънредно съответно. С тях сме се шегували, с тях сме се смели, с тях сме споделяли. Те са помагали извънредно доста “, изясни тя. По думите й всеки човек има разнообразни страни от характера си и не може да бъде определян единствено като добър или неприятен.
„ Всеки един от нас, колкото и да е добър, има и неприятните си моменти. И противоположното – човек, колкото и да е неприятен, има положителното в себе си “, съобщи Вътова. Тя разяснява и метода, по който риалити предаванията показват участниците. „ В този вид формати всеки един от нас е нещо като извадка. Върху какво се дава акцент е работа на хора, които са супер експерти “, сподели още тя.
Източник: hotarena.net
КОМЕНТАРИ




