СЕНЗАЦИЯ: Виртуален археолог откри НЛО в Сахара?
Скот Уоринг, виртуален археолог от Хонконг, твърди, че е разкрил НЛО, намиращо се не къде да е, а в пустинята Сахара.
Разглеждайки фотоси от други планети, той постоянно открива разнообразни обекти, които съгласно него не би трябвало да са там. Например „ летящи чинии “. Скот е разкрил множеството от тях на Марс – на фотоси, излъчени от галактически станции от орбита, и на такива, изпратени от марсоходи от повърхността. А неотдавна той видя „ паница “ на Земята – в пустинята Сахара, покрай град Бордж Омар Дрис в източен Алжир, написа " Дейли Мейл ".
Виртуалният археолог забелязал странния обект на фотография от Гугъл Earth Map на мястото с координати 28°8`45.15` северна широчина и 6°48`20.85` източна дължина. И той не се съмнява, че там се прави същинска археологическа работа. По-конкретно, се разкопава разрушила се „ летяща паница “ - несъмнено, извънземна. Целият ѝ диск и куполът в центъра са изкопани.
Използвайки фотографията, Скот мери „ археологическия обект “ и сподели пред английското издание, че обектът се намира на дълбочина 10,5 метра. Като се има поради, че пясъчният пласт в Сахара се удебелява с към 0,5 милиметра всяка година, „ плочата “ е била там преди не по-малко от 21 хиляди години.
Ник Поуп, някогашен началник на програмата за проучване на НЛО на английското държавно управление, с който вестникът се е свързал, е споделил: " Ако това не е машинация с изкуствен интелект, е мъчно да се дефинира какво е то единствено от фотографията. Най-вероятно обектът е някаква кръгла постройка, а не разрушен извънземен транспортен съд ".
Няма подозрение по отношение на достоверността на фотографията от картата на Гугъл Earth. Но тя не демонстрира кръгла постройка. Въпреки че, несъмнено, не е „ летяща паница “. Потребителите на обществените мрежи „ стигнаха до дъното “ на истината. Дискът и куполът образуват основата за вятърна турбина. В момента в Сахара се строят няколко такива – до 2035 година Алжир си е сложил за цел да генерира съвсем 30% от силата си от възобновими източници.
Разглеждайки фотоси от други планети, той постоянно открива разнообразни обекти, които съгласно него не би трябвало да са там. Например „ летящи чинии “. Скот е разкрил множеството от тях на Марс – на фотоси, излъчени от галактически станции от орбита, и на такива, изпратени от марсоходи от повърхността. А неотдавна той видя „ паница “ на Земята – в пустинята Сахара, покрай град Бордж Омар Дрис в източен Алжир, написа " Дейли Мейл ".
Виртуалният археолог забелязал странния обект на фотография от Гугъл Earth Map на мястото с координати 28°8`45.15` северна широчина и 6°48`20.85` източна дължина. И той не се съмнява, че там се прави същинска археологическа работа. По-конкретно, се разкопава разрушила се „ летяща паница “ - несъмнено, извънземна. Целият ѝ диск и куполът в центъра са изкопани.
Използвайки фотографията, Скот мери „ археологическия обект “ и сподели пред английското издание, че обектът се намира на дълбочина 10,5 метра. Като се има поради, че пясъчният пласт в Сахара се удебелява с към 0,5 милиметра всяка година, „ плочата “ е била там преди не по-малко от 21 хиляди години.
Ник Поуп, някогашен началник на програмата за проучване на НЛО на английското държавно управление, с който вестникът се е свързал, е споделил: " Ако това не е машинация с изкуствен интелект, е мъчно да се дефинира какво е то единствено от фотографията. Най-вероятно обектът е някаква кръгла постройка, а не разрушен извънземен транспортен съд ".
Няма подозрение по отношение на достоверността на фотографията от картата на Гугъл Earth. Но тя не демонстрира кръгла постройка. Въпреки че, несъмнено, не е „ летяща паница “. Потребителите на обществените мрежи „ стигнаха до дъното “ на истината. Дискът и куполът образуват основата за вятърна турбина. В момента в Сахара се строят няколко такива – до 2035 година Алжир си е сложил за цел да генерира съвсем 30% от силата си от възобновими източници.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




