Скърбящото семейство и стотици опечалени се събраха за погребението на

...
Скърбящото семейство и стотици опечалени се събраха за погребението на
Коментари Харесай

Членове на семейството и стотици скърбящи се събират в агония, за да си спомнят живота на изгряващата латино певица ДЕЛАРСОА

Скърбящото семейство и стотици опечалени се събраха за погребението на начинаещата латино певица Мария „ ДЕЛАРОСА “ Де Ла Роза, 22, която беше смъртоносно простреляна, до момента в който седеше в Escalade в Нортридж.

Над 200 другари и членове на фамилията, облечени в черно, извършиха църквата на гробището Mission San Fernando в Mission Hills за 12:00 ч. Католическа работа, която се организира на британски и испански. Членовете на фамилията на DELAROSA плакаха по време на службата, в очевидна болежка от загубата си.

Беше проведено частно разглеждане на ковчег за родственици на фамилията след публичната работа, където Деянира беше чута да тропа неистово с крайници и да крещи на испански „ моето бебе! “

Мигове преди публичната работа да стартира, майката на певицата, Деянира Де Ла Роса, 47, беше потърсена от членове на Архиепископията на Лос Анджелис, заявявайки, че нейният персонален фотограф е неразрешен на територията.

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР