Скъпа Аби: Съпругата ми очаква от мен да поемам извънреден труд, докато тя пътува с приятелите си
СКЪПА АБИ: Аз съм парамедик. Жена ми непрекъснато ме моли да вземам спомагателни 12-часови смени, с цел да имаме повече пари, само че споделя, че не може да работи повече изключително на работата си. Тя споделя, че прави толкоз доста работа в къщата, че ни изравнява.
Тя отделя време за почивка, с цел да върви в тематични паркове и да излиза с приятелите си, до момента в който чака аз да спестя свободното си време и да го употребявам единствено когато мога да отида с нея. Не мисля, че това е почтено. Как да се оправя с това, без да стартирам борба? — УМОРЕНИ НА ИЗТОК
СКЪПИ УМОРЕНИ: Съгласен съм, че това, което жена ви прави, не е почтено. Що се отнася до това по какъв начин да се справите с него, без да стартирате борба, „ борба “ може да е това, от което се нуждаете, с цел да изчистите въздуха и да изработите бюджета си. Парамедикът не би трябвало да работи, когато е отпаднал. Те се нуждаят от акъла си, което може да съставлява проблем, в случай че не са 100%.
СКЪПА АБИ: Съпругъ...
Прочетете целия текст »




