Скандал се завихри около младата певица Мила Роберт. Тя участва

...
Скандал се завихри около младата певица Мила Роберт. Тя участва
Коментари Харесай

Скандал с роклята на Мила Роберт! Дадоха я на прокуратурата ВИДЕО

Скандал се завихри към младата певица Мила Роберт. Тя взе участие в концерта на София Прайд, където беше облечена в къса рокля с трибагреника. Секунди по-късно Мила ефектно съблече одеждата и я хвърли на земята.

От Вътрешна македонска революционна организация са сезирали прокуратурата за случая. От партията дефинират дейностите й като " обществено и демонстративно поругаване на българския трибагреник.

Тя взе участие в концерта по време на парада, облечена в къса рокля с трибагреника. Секунди по-късно Мила ефектно съблече одеждата и я хвърли на земята.

Под нея певицата носеше същия модел впита рокля, само че този път вместо в бяло, зелено и алено, одеждата беше с цветовете на ЛГБТИ флага.



" Изпълнителката гордо уточни шарените одежди, с което сподели цялостното си неуважение и отказване от националния знак. С сегашния сигнал Ви известявам за осъществено действие, което съставлява очерняне на знамето на Република България и е в нарушаване на член 108, алинея 2 от Наказателния кодекс ", написа ръководителят на младежката организация на Вътрешна македонска революционна организация Христо Иванов в сигнала до прокуратурата. И добавя, че парадът се е провел навръх Черешова задушница.

Сигнал за поругаване на националното знаме подават и от Куберовъ воинъ, написа Дарик.
   View this post on Instagram   

Самата Мила Роберт се извини на тези, които са се почувствали наранени от дейности й.

" Искам опрощение от всички, които са били афектирани от моето осъществяване по време на София Прайд. Да, не трябваше да оставям роклята на земята, не съм целяла да бъде жест на пренебрежение и в случай че мога да върна времето обратно - бих я сгънала прилежно ", написа певицата в Инстаграм. И добави, че дейностите й са имали единствената цел да накара обществото да бъде по-толерантно към ЛГБТИ хората, които по думите й напущат България заради боязън и закани.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР