Правителствата са уплашени, не те управлявали, а коронакризата
Ситуацията в България е такава, каквато е и по света. Това, което всява боязън и суматоха са многото незнайни. Обществата се уплашиха, само че много повече се уплашиха самите държавни управления. Не ние управляваме рецесията, а тя нас и ментално към този миг не се оправяме. По-радикалните ограничения няма да трансформират...
Прочетете целия текст »
Прочетете целия текст »
Източник: dnes.bg
КОМЕНТАРИ




