Ситуацията е сложна и тежка. Страната без правителство е блокирана,

...
Ситуацията е сложна и тежка. Страната без правителство е блокирана,
Коментари Харесай

Тошко Йорданов за преговорите: Ситуацията е сложна и тежка, не са обсъждани имена

„ Ситуацията е комплицирана и тежка. Страната без държавно управление е блокирана, а с неприятно от време на време е по-зле “, съобщи Тошко Йорданов от „ ИТН “ след договарянията за кабинет с ГЕРБ-СДС.

„ Ние от година и нещо обясняваме, че съгласно нас най-правилният вид е да бъде експертен кабинет. ГЕРБ са достигнали до тази концепция очевидно “, сподели още той.

Той добави, че няма конкретика в диалога, само че са разисквани предпочитани тематики.

 „ Силен гръм, отвесен трус “: Има ли потърпевши и вреди след земетресението край Пловдив? 3 мин. „ Силен гръм, отвесен трус “: Има ли потърпевши и вреди след земетресението край Пловдив?  Горещо със следобедни превалявания и гръмотевици 1 мин. Горещо със следобедни превалявания и гръмотевици  Маймунска шарка: Какво съставлява, по какъв начин се предава и по какъв начин да се предпазим? 4 мин. Маймунска шарка: Какво съставлява, по какъв начин се предава и по какъв начин да се предпазим?  Министърът на културата: Мястото на Панагюрското богатство е в НИМ, то е благосъстоятелност на страната 3 мин. Министърът на културата: Мястото на Панагюрското богатство е в НИМ, то е благосъстоятелност на страната  „ Зелената седмица “: Защо да изберем бавната мода? 5 мин. „ Зелената седмица “: Защо да изберем бавната мода?  „ Силен гръм, отвесен трус “: Има ли потърпевши и вреди след земетресението край Пловдив? 3 мин. „ Силен гръм, отвесен трус “: Има ли потърпевши и вреди след земетресението край Пловдив?  Горещо със следобедни превалявания и гръмотевици 1 мин. Горещо със следобедни превалявания и гръмотевици  Маймунска шарка: Какво съставлява, по какъв начин се предава и по какъв начин да се предпазим? 4 мин. Маймунска шарка: Какво съставлява, по какъв начин се предава и по какъв начин да се предпазим?  Министърът на културата: Мястото на Панагюрското богатство е в НИМ, то е благосъстоятелност на страната 3 мин. Министърът на културата: Мястото на Панагюрското богатство е в НИМ, то е благосъстоятелност на страната  „ Зелената седмица “: Защо да изберем бавната мода? 5 мин. „ Зелената седмица “: Защо да изберем бавната мода?

„ Оттук нататък ще би трябвало да обсъдим и с сътрудниците, да помислим. Това е първа среща “, сподели още Йорданов.

За през днешния ден ГЕРБ-СДС беше отправила предложения за срещи с Българска социалистическа партия, Има Такъв Народ и „ Величие “. Към момента публично са удостоверили, че ще участват само от Има Такъв Народ.

Позицията на новата партия „ Величие “ е, че ще договарят единствено на равнище водачи.

Вчера ГЕРБ-СДС се срещнаха единствено с ДПС. Те откриха допирни точки в целите си, измежду които Шенген, еврозона, развиване на стопанска система и битка с корупцията. ПП-ДБ не отидоха на диалози с претекст, че гласоподавателите им са решили те да бъдат опозоция в новия парламент. „ Възраждане “ също не одобриха поканата за диалози като споделиха, че депутатите им ще кажат „ Да “ единствено на държавно управление с техен мандат.

 
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР